STSport

Główną gwiazdą wieczoru gali Fight Exclusive Night 3, która przewidziana jest na 28-go czerwca we Wrocławiu, jest ośmiokrotny mistrz świata w Kickboxingu – Tomasz Makowski z Nowej Soli. Niezwykle lubiany i szanowany przez środowisko zawodnik Kickboxingu i Muay Thai, po walkach w Tajlandii,Australii, Niemczech czy południu Europy, znów wystąpi na dolnośląskiej ziemi. Będzie to wielki powrót do miasta, gdzie często trenował i wywalczył sobie szacunek fanów Sztuk Walki.

Zanim jednak wystąpi w legendarnej Hali Stulecia warto przeczytać, co myśli utytułowany zawodnik o swoim występie,przygotowaniach:

Witaj Tomasz! Powiedz czym dla Ciebie jest udział w gali FEN 3? Czy jesteś zadowolony z szansy pokazania się wrocławskiej publiczności a także na antenie stacji Fight Box Live?

Witam serdecznie. Udział w Gali FEN 3 jest dla mnie możliwością pokazania się w dobrej Gali, nie ukrywam miałem w tym roku kilka dobrych propozycji ale wybrałem FEN, bo myślę że jest to przyszłościowa federacja z którą warto się związać. Jestem bardzo zadowolony, że mogę pokazać się wrocławskiej publiczności, mam we Wrocławiu wielu znajomych i kibiców którzy mam nadzieję chętnie zobaczą moją walkę. Cieszy mnie również fakt że Gala FEN 3 będzie transmitowana przez stację Fight Box Live, daje to szansę na pokazanie szerszej publiczności mojej walki w kraju i zagranicą.

Jak wyglądają twoje przygotowania do nadchodzącego pojedynku?
Trenuje mocno, jestem w dobrej formie. Plan treningowy realizuje w 100 procentach. W moich przygotowaniach pomaga mi Bartek Jezierski z klubu Czerwony Smok Poznań, za co mu Dziękuję.Trenuje również pod opieką najlepszych specjalistów w centrum sportowym FTC w Zielonej Górze,jednym z moich trenerów jest Marcin Pless, który przygotowuje mnie pod kontem wytrzymałości i siły.

Co chciałbyś pokazać na FEN3? Jak zaprezentować kibicom?
Chciałbym pokazać się jak z najlepszej strony. Dać dobrą walkę, którą kibice zapamiętają i z której będę zadowolony. Jak zawsze dam z siebie wszystko, podczas występu a kibice zobaczą emocjonujące starcie!

Na kim się wzorujesz w swojej karierze? Kto cię inspiruje?
Oglądam walki i treningi zawodników z czołówki światowej, analizuje w jaki sposób wyglądają ich przygotowania do walk, jednym z nich jest np. trenujący w Holandii Gokhan Saki. Ale przede wszystkim staram się bazować na wiedzy i doświadczeniach, które zdobyłem przez lata mojej kariery sportowej.

Jakie masz przesłanie do widzów i rywala?
Widzom mogę zagwarantować to, że dam z siebie wszystko. Ciężko pracuję nad tym, aby wynik walki był tylko jeden – ZWYCIĘSTWO! Zapraszam wszystkich sympatyków Sportów Walki do Hali Stulecia, 28-go czerwca!

Dziękujemy za wywiad

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.