STSport

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Tomasz Drwal (19-4-1) powraca do rywalizacji MMA i najprawdopodobniej na gali MMA Attack 3 zmierzy się z Jorge Santiago ( 25-10).
Jeśli informacje te się potwierdzą będzie to niezły krok marketingowy ze strony federacji MMA Attack. Pozyskanie Brazylijczyka, który w 2010 roku podczas gali Sengoku Raiden Championship 12 jednogłośnie wygrał z Mamedem Chalidowem na punkty na pewno podkręci oglądalność gali.

Jorge Santiago od czasu zwycięstwa nad Chalidowem stoczył 5 walk z czego 3 wygrał i dwie przegrał. W UFC pokonali go Brian Stann i Demian Maia, a na galach Titan Fighting Championship Jorge Santiago pokonał przed czasem w pierwszych rundach Leonardo Pecanha i Justina Guthrie.

Jaki bilans miał natomiast ostatnio Tomasz Drwal?
„Gorilla” po przegranych w UFC z Rousimarem Palharesem i Davidem Branchem pokonał przed czasem Leonardo Nascimento Lucio na gali Fighters Arena i na punkty Gary’ego Padilla na MMA Attack.

Jeśli Drwalowi udałoby się pokonać w tej walce Jorge Santiago to prawdopodobnie mógłby liczyć na powrót do federacji UFC. Gala MMA Attack 3 mogłaby więc posłużyć zawodnikowi jako trampolina w drodze na szczyt. Jeśli te informacje się potwierdzą to pojedynek Tomasz Drwal vs. Jorge Santiago mogłaby być bez wątpienia walką roku 2013.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.