STSport

Z bloga Tomasza Adamka…

W dniu dzisiejszym przylatuje do mnie trener Roger Blootworth, oznacza to, że od jutra zaczynamy kolejny cykl treningowy. Po ciężkiej grypie wirusowej czuję się już  dobrze. Trener twierdzi, że właściwym testem sprawdzającym stan zdrowia, będą treningi i reakcja organizmu na zwiększone obciążenia treningowe. Będziemy bacznie obserwować, jak mój organizm będzie reagował i wtedy dopiero będzie można mówić o pełnej wydolności sportowej. Mam nadzieję, że litry potów wylane na treningach pozwolą powrócić do wysokiej formy sportowej.

Kalendarz przygotowań jest podobny do poprzednich, cykl 8 tygodniowych przygotowań powinien zupełnie wystarczyć.  Promotorzy dogadali szczegóły organizacyjne gali i uzgodnili ,że odbędzie się ona w dniu 15 marca 2014 r. Gala odbędzie się w Sands Casino Resort, znajdujące się w  Bethlehem, Pensylwania, USA. 

Miejsce walki z Głazkowem jest mi dobrze znane, gdyż w dniu 22.12.2012 roku walczyłem tam ze Steve Cunninghamem. Ostatnie dni przed treningami spędziłem na załatwianiu wielu spraw domowych, na które zwykle brakuje czasu wolnego. Wziąłem również po raz kolejny, bezpośredni udział w akcji charytatywnej, organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cieszę się z tego, że mogłem przyczynić się do zebrania sporej kwoty pieniędzy z przeznaczeniem na leczenie dzieci i osób starszych w Polsce. Rokrocznie w różny sposób staram się wspierać, akcje charytatywne w Polsce i USA, gdzie teraz mieszkam. Ciągle są możliwe do wylicytowania rękawice i odzież pochodzące z mojej walki z Chambersem.

Zapraszam kolekcjonerów i fanów boksu do skorzystania z okazji i wylicytowania przedmiotów, z wyjątkowym zapisem historycznym. Oto link: http://aukcje.wosp.org.pl/t-adamek-rekawice-szlafrok-spodenki-autograf-i932751

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.