STSport

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) rozpoczyna finałową fazę przygotowań do zaplanowanej na 26 września walki z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO). „Góral” od początku sierpnia przebywa w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, gdzie ciężko trenuje, chcąc zapomnieć o porażkach Wiaczesławem Głazkowem i Arturem Szpilką.

Tomasz Adamek sparing

– Obóz jest świetny, jeden z moich lepszych. Mam tu wszystko czego potrzebuje każdy zawodnik. Forma na pewno jest. Aktualnie sparuję, tarczuję, mam też jeszcze treningi siłowe, które pewnie skończę za jakiś tydzień – mówi Polsatsport.pl Adamek, który ma za sobą już dwa tygodnie sparingów.

– Początkowe sesje sparingowe nie były takie jak bym chciał, ponieważ miałem długą przerwę, ale ten tydzień był bardzo dobry. Wróciła szybkość, a jeśli to mam, to jestem gotowy wygrać z każdym – przekonuje „Góral”, który w ostatnich dniach miał okazję sparować m.in. z Marcinem Brzeskim i Michałem Cieślakiem.

– Michał Cieślak to ambitny i twardy chłopak, nie boi się wymiany ciosów. Takie cechy musi posiadać pięściarz, bez tego nie da się być wojownikiem. Ma jeszcze przed sobą trochę pracy, jest młody, ale na pewno ta lekcja da mu wiele. Był bardzo zadowolony – ocenia Adamek.

źródło: Polsatsport.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.