STSport

22 grudnia w Sands Casino Resort Bethlehem w Pensylwanii Tomasz Adamek (47-2) zmierzy się ze swoim były rywalem Stevem Cunninghamem (25-4).

Tomasz Adamek vs. Steve Cunnigham!

Tomasz Adamek vs. Steve Cunnigham!


Walkę w Stanach pokarze telewizja NBC. Będzie to drugie starcie tych pięściarzy, którzy walczyli już 11 grudnia w 2008. Wtedy walka, która została uznana przez wielu za pojedynek roku toczyła się w wadze junior ciężkiej. To od tamtego pojedynku i przegranej z Tomaszem Adamkiem akcje Cunninghama zaczęły spadać, a jego kariera zatrzymała się w miejscu.

– Czekałem na walkę rewanżową z Adamkiem w wadze junior ciężkiej, ale przeszedł do ciężkiej i nie spotkaliśmy się. Kiedy ja przeszedłem do wagi ciężkiej przyszedł czas na rewanż. Tamta walka była wojną, ta będzie prawdziwą jatką! Adamek wie, że zrobię wszystko by wygrać ten pojedynek bo jest to dla mnie życiowa szansa, dlatego przygotuje się do niego bardzo dobrze – powiedział Steve Cunningham.

– Nasza pierwsza walka była bardzo ekscytująca a druga będzie jeszcze lepsza, dlatego serdecznie zapraszam na nią wszystkich moich fanów – powiedział Tomasz Adamek

źrodło: boxingnews.pl tekst :Adamek Team, fot;Marcin Kondek/BoxingNews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.