STSport

Jak podaje Nowy Dziennik, polonijna gazeta z New Jersey, trener polskiej reprezentacji piłki nożnej Waldemar Fornalik zjawił się podczas wielkiego Balu Sportowca w klubie Wisła w Garfield, gdzie wraz z Tomaszem Adamkiem uczestniczył w ceremonii rozdania rozdaniu nagród piłkarzom i działaczom.

Od lewej sponsor roku Eugeniusz Kozak, Tomasz Adamek, Waldemar Fornalik i prezes ZPKP Zbigniew Żelazowski Foto DETNowy Dziennik

Od lewej sponsor roku Eugeniusz Kozak, Tomasz Adamek, Waldemar Fornalik i prezes ZPKP Zbigniew Żelazowski
Foto DETNowy Dziennik

Polski selekcjoner wraz z małżonką Katarzyną był przez kilka dni gościem Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich. W sobotni wieczór w pękającej w szwach sali klubu Wisła trener Fornalik wręczył plakietki dla Jedenastki Roku – najlepszym polonijnym piłkarzom ubiegłego sezonu. Uhonorował także wraz z prezesem ZPKP Zbigniewem Żelazowskim wielu zasłużonych działaczy, w tym jednego z największych sponsorów polonijnej piłki nożnej Eugeniusza Kozaka. Ceremonię rozdania nagród, w której uczestniczył między innymi b. mistrz świata w boksie i pretendent do tytułu w wadze ciężkiej Tomasz Adamek poprowadził red. Wojciech Ziębowicz.

ND

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.