STSport

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej federacji MMA Attack wyjaśniło się kilka niewiadomych dotyczących zbliżającej się gali. Przede wszystkim potwierdzono informacje dotyczące transmisji gali w telewizji – przeprowadzi ją stacja Polsat Sport. Poznaliśmy również rywali polskich zawodników.

O tym, że MMA Attack 2 ma być transmitowana przez telewizję Polsat Sport już jakiś czas temu „wygadał się” dziennikarz tej stacji – Mateusz Borek. W jednym z wywiadów powiedział, że będzie to nowość na antenie. Brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia – albo ze strony stacji, albo organizacji MMA Attack. Dziś wszystko jest już pewne. Transmisję drugiej gali MMA Attack przeprowadzi stacja Polsat Sport. 27 kwietnia o godzinie 19:30 rozpocznie się studio, a o 20:00 transmisja na żywo ze Spodka. Komentować będzie znany już duet – Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski.

Podczas dzisiejszej konferencji wypełniono również trzy luki w karcie walk. Michał Fijałka dostanie szansę rewanżu z Hansem Stringerem. Polak walczył już z Holendrem na gali Beast of the East w czerwcu 2010 roku. Wówczas Stringer po niecałych dwóch minutach pierwszej rundy założył skuteczną kimurę i wygrał przez poddanie.

Przeciwnikiem niepokonanego Krzysztofa Jotki będzie Duńczyk bośniackiego pochodzenia – Damir Hadzovic. Ten 25-letni zawodnik stoczył do tej pory na zawodowym ringu pięć pojedynków – 4 wygrał, 1 przegrał.

Również niepokonany – Piotr Strus – zmierzy się z Francuzem – Bryanem Rafiqiem. Zawodnik stoczył na zawodowym ringu 10 walk – 8 wygrał, 2 przegrał.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.