STSport

Kell Brook vs Rafał Jackiewicz

Kell Brook vs Rafał Jackiewicz

Nie ma się co ukrywać – oszukali nam Rafała Jackiewicza. W pojedynku z Brytyjczykiem – Kellem Brookiem sędzia, chyba z nadmiernej troski, przerwał walkę bez wyraźnego powodu pod koniec 6 rundy.

Z troski o boksera

Musimy sobie uczciwie powiedzieć – przez prawie 6 rund pojedynku Rafała Jackiewicza z Kellem Brookiem nasz pięściarz dostawał lanie. Nie jakieś bardzo dotkliwe, wstydu na pewno nie było – ale jeżeli walka miałaby wyglądać tak do końca, to porażka na punkty murowana. Wtedy do akcji wkroczył sędzia ringowy. Bez ciosu, po klinczu przerwał walkę, bo uznał, że Rafał Jackiewicz dalej boksować nie da rady. Jeżeli pójść dalej logiką sędziego, to w wypadku naprawdę potężnego ciosu Brooksa, powinien on od razu wypisać akt zgonu Jackiewicza, zadzwonić na policję i zgłosić morderstwo.

Modelka na ringu, to może i pieśniarz?

Ta wiadomość zelektryzowała świat mody i sportów walki. Uczestniczka programu Top Model – Zula Walkowiak – ma wystąpić podczas gali Fight Night w Kaliszu. Początkowo miała tylko wyprowadzać zawodnika, ale kiedy tylko zobaczyła ring, to z rozanielonym spojrzeniem powiedziała, że też chce walczyć. Nie ma problemu. Debiut już w listopadzie. Jeżeli okaże się sukcesem organizatorzy powinni przeanalizować możliwość zaangażowania innych gwiazd programów typu talent show. Podobno chętny jest Michał Szpak z programu X-Factor. Teraz trzeba mu tylko znaleźć jakąś odpowiednią przeciwniczkę.

Sorry Kamil!

Widzieliście videoblog Kamila Bazelaka na naszym portalu? Jeśli nie to zachęcam, bo Kamil w bardzo ciekawy sposób komentuje bieżące wydarzenia w MMA i ogólnie opowiada o różnych aspektach sportu i bycia sportowcem. Ostatnim razem opowiadał o wyższości mięsa rybiego nad tym zwierzęcym. Sorry Kamil, ale żadna ryba nie zastąpi dobrego schaboszczaka. A teraz kończę, bo mi tłuszcz z hamburgera kapie na klawiaturę.

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.