STSport

Internet jest niesamowitą kopalnią ciekawych informacji i ciekawostek. Kolejną część cyklu postanowiłem oprzeć na znaleziskach wygrzebanych z sieci.

O wyższości klatki nad ringiem i odwrotnie

Większość walk MMA na świecie odbywa się w klatkach. Niby to bezpieczniej, wygodniej dla zawodników, ale ma także posmak początków tego sportu – nie do końca legalny. Przeglądając internet natrafiłem na kolejny argument przemawiający za klatką. Czy na ringu możliwa byłaby taka akcja?

Wiem, wiem, wszyscy widzieli to wiele razy, ale na mnie wciąż robi to wielkie wrażenie. Z drugiej jednak strony mój cykl nazywa się „Trochę Komentarzy Okołoringowych„, więc opowiadając się za klatką podcinam gałąź, na której sam siedzę. Pozostanę więc neutralny w tej kwestii.

Fani Marcina Najmana! Odezwijcie się!

Marcin Najman przeprowadza ostrą ofensywę marketingowo-internetową – założył swój fanpage na Facebooku. Ze swoimi „fanami” dzieli się muzyką, swoimi fotkami i innymi ciekawostkami. Zapytacie, czemu fanów wziąłem w cudzysłów. Bo gdy Marcin zapytał „Co tam u moich fanów?”, to cały misterny plan PR-owy legł w gruzach. Zobaczcie dlaczego:

Marcin się speszył i szybciutko usunął wpis. Niestety, za późno, żeby wpadkę udało się zatuszować.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.