STSport

Internet jest niesamowitą kopalnią ciekawych informacji i ciekawostek. Kolejną część cyklu postanowiłem oprzeć na znaleziskach wygrzebanych z sieci.

O wyższości klatki nad ringiem i odwrotnie

Większość walk MMA na świecie odbywa się w klatkach. Niby to bezpieczniej, wygodniej dla zawodników, ale ma także posmak początków tego sportu – nie do końca legalny. Przeglądając internet natrafiłem na kolejny argument przemawiający za klatką. Czy na ringu możliwa byłaby taka akcja?

http://www.youtube.com/watch?v=LH7oRb5Knjc

Wiem, wiem, wszyscy widzieli to wiele razy, ale na mnie wciąż robi to wielkie wrażenie. Z drugiej jednak strony mój cykl nazywa się „Trochę Komentarzy Okołoringowych„, więc opowiadając się za klatką podcinam gałąź, na której sam siedzę. Pozostanę więc neutralny w tej kwestii.

Fani Marcina Najmana! Odezwijcie się!

Marcin Najman przeprowadza ostrą ofensywę marketingowo-internetową – założył swój fanpage na Facebooku. Ze swoimi „fanami” dzieli się muzyką, swoimi fotkami i innymi ciekawostkami. Zapytacie, czemu fanów wziąłem w cudzysłów. Bo gdy Marcin zapytał „Co tam u moich fanów?”, to cały misterny plan PR-owy legł w gruzach. Zobaczcie dlaczego:

Marcin się speszył i szybciutko usunął wpis. Niestety, za późno, żeby wpadkę udało się zatuszować.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.