STSport

Thunderstrike Fight League dodało kolejne nazwiska do swej karty walk, 9 czerwca w Kraśniku. Pierwszym z nich jest Cezary Oleksiejczuk, który na ostatniej odsłonie TFL udanie zadebiutował zawodowo, wcześniej walcząc w tejże organizacji, jednakże w pojedynkach półzawodowych. Organizator tak oto skomentował wrzucenie zawodnika do karty walk:

Nasza organizacja stawia od początku na tego zawodnika ,dlatego zobaczymy go na kolejnej odsłonie TFL w czerwcu. Czarek dobrze pokazał się na polskiej scenie MMA w amatorskiej formule i odnosił w niej sporo sukcesów. Zdobył co można było zdobyć. Ale oprócz wzlotów tak jak każdemu sportowcu przydarzyły się upadki, na które w zawodowstwie nie można sobie pozwolić. Jest młody i ma dużo czasu, by mądrze prowadzić swoją karierę.

Paweł Lisiecki (0-2) natomiast, to zawodnik któremu do tej pory nie udało się wygrać, ale liczy na odbudowanie się pojedynkiem na TFL 14.

Hubert Szymajda (6-2) również wystąpi na TFL po niefortunnym po swoim niefortunnym ostatnim pojedynku:

Hubert to twardy zawodnik. Jego walka z Guilhereme nie pokazała jego klasy. Jeżeli wygra walkę na TFL 14 w Kraśniku to dostanie szansę na rewanż z Brazylijczykiem. Guilherme Cadena to prawdziwy wojownik i sam zaprosił Huberta do rewanżu.

Grzegorz Prokop

 

Categories: MMA, Polecamy, Zawody 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.