STSport

27 lutego w Radomiu, w strefie G-2 przy ulicy Grzecznarowskiego 2, odbyła się pierwsza historyczna gala wrestlingu „Total Blast Wrestling”, podczas której na ringu Bernard Vandamme zmierzył się z olbrzymim ważącym blisko sto osiemdziesiąt kilogramów Colossosem, broniąc pasa mistrzowskiego Europy we wrestlingu. Organizatorem imprezy Total Blast Wrestling jest polska organizacja wrestlingu współpracująca z francuską promocją Eurostars, która funkcjonuje już od 25 lat. Gwiazdy Total Blast Wrestling to wrestlerzy z całego świata z wieloletnim doświadczeniem, efektowni, potężni i z charakterem.

Total Blast Wrestling zostało założone pod koniec 2009r. przez Andrzeja Suprona oraz Pawła Borkowskiego, znanych fanom wrestlingu z takich stacji jak Extreme Sports Channel oraz Eurosport, gdzie od lat komentują gale World Wrestling Entertainment.

Gala Total Blast Wrestling rozpoczęła się z małym poślizgiem czasowym, jednakże wysoki poziom walki, ich dynamika i widowiskowość zrekompensowały wszelkie wpadki organizacyjne. Ciekawostką podczas gali był występ polskiego wrestlera, brata Augusta (2, 15cm wzrostu i 130 kg wagi), który zainterweniował podczas walki Bjorna Sema z Ivanem Kievem pokonując ich obu. Wtedy na ring dostał się niespodziewanie jeden z widzów, którym okazał się fighter MMA i strongman Kamil Bazelak, który zaatakował Augusta. Publiczność była nieco zdezorientowana nagłym zwrotem wydarzeń. Walka przeniosła się poza ring i zawodnicy okładali się ciosami wśród publiczności. Czyżby to była zapowiedź przyszłej walki Augusta na Total Blast Wrestling 2?

Rezultaty pozostałych walk:

EU Heimo vs. Erik Isaksen – zwycięzca Erik Isaken

Cybernic Machine vs. Crazy Sexy Mike i Ahmed Chaer – zwycięzca: Cybernic Machine

Chris Colen vs. Damon Brix – zwycięzca Damon Brix

Michael Kovac vs. Starbuck  – zwycięzca: Starbuck

Bjorn Sem vs. Ivan Kiev – remis po interwencji Augusta

BATTLE ROYAL o miano pretendenta nr 1 do Total Blast Wrestling 2  – Zwycięzca: Cybernic Machine

 

Oświadczenie organizatorów Total Blast Wrestling:

Po raz pierwszy w Polsce broniono pasa mistrzowskiego Europy. Na ringu Bernard Vandamme zmierzył się z Colossosem i ku uciesze widzów wygrał!

Wszystkim przybyłym na galę chcemy serdecznie podziękować za wsparcie i wspaniałą zabawę!

Pamiętajcie, że to dopiero początek. Męczący z punktu widzenia organizatorów jak diabli, ale już szykujemy Wam kolejne niespodzianki.

Niedługo do sprzedaży trafi DVD z materiałem nagranym w Radomiu. Już można zapisywać się na listę. Pula będzie ograniczona. Osoby zainteresowane boxem z tego wydarzenia prosimy o maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem na info@totalblast.pl. Koszt 35zł (plus koszty przesyłki). Premiera wkrótce!
Przy tej okazji musimy zaznaczyć, że TBW to potężne przedsięwzięcie i zarazem inwestycja. Jeżeli chcecie więcej gal Total Blast w Polsce, dorzućcie swoją cegiełkę. W ramach wdzięczności każda osoba, która przyjdzie ze swoją płytą na TBW2 otrzyma na niej autograf jednej z gwiazd TBW.

Wkrótce aktualizacja rezultatów oraz kolejne wieści dotyczące rosteru TBW, który już wkrótce wzbogaci się o gwiazdy z Japonii i Meksyku!

Jeszcze raz wielkie dzięki!
Wspierajcie TBW!

Sponsorami imprezy byli: FILIGRAN Sp. z o.o, Pivovaria, Sports Technology autoryzowany i wyłączny dystrybutor produktów BSN ,Nutrabolics i GASP, Aviator Hotel, STREFA G2, Air Club –Centrum podróży  -Travel Center, Klub Proactiv

Więcej informacji na stronie: www.totalblast.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.