STSport

26-letni Szymon Bajor (13-5, 3 KO, 9 Sub) zastąpi kontuzjowanego Jędrzeja Maćkowiaka i w pojedynku karty wstępnej KSW 28: Fighters’ Den, 4 października w Szczecinie zmierzy się z Kamilem Walusiem (4-2, 3 KO, 1 Sub).

Szymon Bajor

Zawodnik rzeszowskiego Spartakusa to uznana marka na polskiej scenie MMA. W swojej czteroletniej karierze w MMA, Bajor zwyciężał m.in. Francuza Chabana Ka, Błażeja Wójcika czy Artura Głuchowskiego. W osiemnastu zawodowych walkach podopieczny Krzysztofa Bańkowskiego wygrywał trzynaście razy, w tym aż dwanaście razy przed czasem, trzy razy przez nokaut i dziewięć razy przez poddanie.

Ważący 108 kilogramów i mierzący 189 centymetrów rzeszowianin będzie trudnym testem dla mającego już duże doświadczenie w KSW Walusia. Pierwszy z czterech pojedynków w kategorii ciężkiej na KSW 28 to walka, która na pewno nie potrwa pełnych trzech rund.

W głównych walkach szczecińskiego wydarzenia kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii ciężkiej z udziałem broniącego pasa Karola Bedorfa i Brazylijczyka Rollesa Gracie, starcie ulubieńca fanów Michała Materli z Jorgem Luisem Bezerrą, charyzmatycznego Marcina Różalskiego przeciwko Peterowi Grahamowi oraz występy Macieja Jewtuszki, Rafała Moksa i Anzora Azhieva.

Początek transmisji w otwartym Polsacie o godzinie 20:00. Całą galę wraz z kartą wstępną będzie można oglądać od 19:00 w Polsacie Sport i na www.KSWTV.com.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.