STSport

Jak podaje tygodnik Wprost Mariusz Pudzianowski wciąż jest kawalerem, ponieważ jest mega skąpcem.Odrzuca wszystkie zaloty kobiet, gdyż uważa,że kobietom chodzi tylko o jego pieniądze, którymi nie chce się dzielić z nikim. A majątek ma przecież spory!

Mariusz Pudzianowski i James Thompson

Mariusz Pudzianowski i James Thompson

Znajomy, kolega Pudziana na łamach tygodnika Wprost mówi o anegdotycznym już skąpstwie Mariusza Pudzianowskiego:

-Na przykład unikał płacenia za parking. Opanował do perfekcji wyjeżdżanie z parkingu dwoma samochodami. Zderzak w zderzak. Fotokomórka rejestrowała jeden, a Mariusz cieszył się, że oszczędził pięć euro .

Fakt jego skąpstwa potwierdza w wywiadzie dla STsport  jeden ze sparingpartnerów Pudziana Marcin Naruszczka.

-Być może narażę się na jakieś negatywne opinie, ale muszę to powiedzieć. Jakim człowiekiem jest Pudzianowski? Dla jednych idolem, a dla mnie człowiekiem niewdzięcznym i skąpym. Pomagaliśmy mu w przygotowaniach do walk za darmo, byliśmy jego manekinami, sparingpartnerami, służyliśmy mu pomocą i wiedzą w każdej sytuacji. Kiedy trener Mirek powiedział Pudzianowi: ” Postawiłbyś chociaż obiad chłopakom za to, że z tobą trenowali i ci pomagali bezinteresownie..” Pudzian się oburzył i stwierdził, że to my raczej powinniśmy mu postawić obiad .Nie rozumiem jego zachowania, bo przecież tu nie chodziło o żaden obiad, bo nie dla tego obiadu mu pomagaliśmy, ale o jakieś normalne, ludzkie zachowanie. Bardzo mnie tym do siebie zraził jako człowiek, tym bardziej, że przy jego medialności i popularności myślałem ,że jest zupełnie inną osobą.

Mariusz Pudzianowski w wielu wywiadach dementował, że przyjmował doping (sterydy anaboliczne). Nigdy nie potwierdził okoliczności wspomagania się anabolikami, mimo faktu, iż został publicznie zdyskwalifikowany właśnie za doping przed federację IFSA w 2004 roku.

Były trener Mirosław Okniński w wywiadzie dla portalu STSPORT  oskarżył Mariusza o zażywanie testosteronu.

-Kiedy miało dojść do jego kolejnej walki z Japończykiem Yusuke Kawaguchi to Pudzian zachłyśnięty pokonaniem Najmana przestał mnie kompletnie słuchać. Zaczął brać z powrotem sterydy, chociaż tłumaczyłem mu,że po testosteronie gęstnieje krew przez co tlen wolniej dostarczany jest do mięśni, co z kolei powoduje kłopoty wydolnościowe. Ciężko jest dobrze dotlenić 130kg mięśni przy gęstej krwi. Było to jednak gadanie do pustej ściany.

Agnieszka Jabłońska, która jest bliską znajomą Pudziana, potwierdziła fakt brania sterydów przez siłacza w wywiadzie dla tygodnika Wprost.

-Załatwiłam raz koks dla Pudziana.Prosił, to załatwiłam. Co? Ruską metę.

Agnieszka Jabłońska powiedziała również, że gdy Pudzianowski  siedział  więzieniu, zaczęli pisać do siebie listy. I to wtedy właśnie załatwiała mu sterydy.

Samo branie anabolików nie jest w Polsce karalne, jednakże ich rozprowadzanie jak to uczyniła Agnieszka Jabłońska zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Sama więc swoim wyznaniem naraża się na odpowiedzialność karną.

Na ile wiarygodne są opowieści znajomych Pudzianowskiego? Jeśli kłamią to jaki mają w tym cel? Ile w tym wszystkim jest prawdy a ile fałszu?

Może czas, aby głos zabrał w końcu sam Mariusz Pudzianowski?

Komentujcie co o tym sądzicie…

Czekamy na wasze opinie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.