STSport

Jako podaje RMF FM szef polskiej Federacji Armwrestlingu Igor M. został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze. Jak ustalili reporterzy RMF FM, w sumie zatrzymano 13 osób. Grupa przestępcza na ma swoim koncie zabójstwa, napady i wymuszenia. Armwrestling to dyscyplina polegająca na siłowaniu się na ręce.

Wśród zatrzymanych trzynastu osób jest szef polskiej Federacji Armwrestlingu, Ukrainiec Igor M. Jego organizacja w najbliższy weekend organizuje puchar świata w siłowaniu na rękę. Mężczyzna już wczoraj został aresztowany. Jest podejrzany m.in. o napad na księdza i usiłowanie napadu. Pozostali zatrzymani członkowie grupy są podejrzani o dwa zabójstwa. Gangsterzy byli bardzo brutalni. Zdarzało się, że torturowali swoje ofiary.

Igor M. podczas zatrzymania próbował przekonać policjantów, że organizuje zawody i musi w weekend pozostać na wolności. Przez swoich adwokatów miał także poinformować federację, żeby tłumaczyli jego nieobecność pobytem w szpitalu. Ukraińcowi grozi do 12 lat więzienia.

rmf24.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.