STSport

1.John Cena

Nexus powstrzymał go przed wygraniem tytułu podczas Night of Champions. Czy legendarny zawodnik uzyska odkupienie po starciu się z Wadem Barrettem w Hell in a Cell?

John Cena

John Cena

2. Randy Orton

Viper powrócił do RAW w poniedziałkowy wieczór z dużym impetem, zaskakując Michael`a Cole RKO i powalając Alexa Riley na stół.

Randy Orton

Randy Orton

3. Christian

Podczas gdy jego rywalizacja z Albertem Del Rio nabiera ognia, Christian znalazł się w defensywie po brutalnym ataku przez aroganckiego nowicjusza.

4. Alex Riley

5. Alberto Del Rio

Choć ten arystokrata ucierpiał nieco z rąk Rey Mysterio podczas SmackDown, to nadrobił sobie to zdobywająć zwycięstwo ze swym WWE NXT Rookie Conor`em O`Brian we wtorkowy wieczór.

6. Sin Cara

7.R-Truth

Dzięki dużemu zwycięstwu nad Tedem DiBiasem i Marysem w Raw, ta rapująca gwiazda otwiera sobie drogę do powrotu do P25.

8. Mark Henry

Kumplując się z Yoshi Tatsu Mark Henry był po zwycięskiej stronie podczas pojedynku drużynowym w poniedziałkowy wieczór.

9. Ezekiel Jackson

Potężny gigant wciąż wywalcza sobie drogę w szeregach WWE, tym razem upokarzając Zacka Ryder w czwartkowym WWE Superstars.

10. Kofi Kingston

Ta impulsywna gwiazda wyglądała imponująco podczas pojedynku z Dolphem Ziggler podczas SmackDown i zapewniłaby mu zdobycie tytułu, gdyby nie interwencja Jacka Swaggera.

11. Kelly Kelly

Ta blond piękność wzmogła porażkę Lay-Cool pokonując Michelle McCool na SmackDown.

12. Rey Mysterio

Mistrz 619 trwał w swej przewadze nad Albertem Del Rio, pokonując swego rywala w pojedynku tag team w piątkowy wieczór.

13. Sheamus

Zwyciężca King of The Ring 2010 nie cieszył się zbyt z przeszkodzeniu mu w swej koronacji przez Johna Morrisona.

14. Cody Rhodes

Najbardziej narcystyczna gwiazda WWE została niemal rozerwana na pół przez agresywnego Chrisa Master w piątkowy wieczór.

15. Daniel Bryan

Mistrz Stanów Zjednoczonych nie tylko zyskał kolejne zwycięstwo nad zespołem Ted DiBiase & Maryse, lecz ponadto obie z pięknych bliźniaczek Bella walczą o jego względy.

16. Jinder Mahal

17. The Usos

18. Dolph Ziggler

Wielu uważało, iż Mistrz Interkontynentalny niemal stracił swój tytuł walczącym z Kofim Kingston zanim do walki przyłączył się Jack Swagger.

19. The Miz

Mistrz WWE nie był zbyt szczęśliwy widząc powrót Randy`ego Orton w poniedziałkowy wieczór. Viper jest w formie i gotowy do ataku podczas WWE TLC.

20. David Otunga und Michael McGillicutty

21. Kane

Przez kolejne tygodnie mentalnej gry Edge`a sprawiły, że Mistrz Wagi Ciężkiej przypadkowo zepchnął swojego ojca, Paula Bearer, z dużej wysokości w piątkowy wieczór.

Kane

Kane

22. Ted DiBiase

23. Jack Swagger

Po pokonaniu Kavala w piątkowy wieczór Jack Swagger wtracił się do walki Kofi`ego Kingston z Dolphem Ziggler.

24. Big Show

Przy jego rozmiarach ciężko pozostać niezauważonym, lecz dziwnym zbiegem okoliczności Big Show nie pojawił się w tym tygodniu na SmackDown.

Big Show

Big Show

25. A.J.

AJ LEE
AJ LEE

źródło: wwe.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.