STSport

Znany ze świetnej walki przeciwko Damianowi Grabowskiemu Stavros Economou powraca na MMA Attack, by 26 października zmierzyć się z niepokonanym Michałem Włodarkiem.

To starcie już rozpala emocje fanów MMA. Waga ciężka od zawsze budzi największe emocje, a tym bardziej, że w naszej klatce pojawi się dwóch świetnych zawodników. Pochodzący z Cypru Stavros Economou przekonał do siebie wszystkich niedowiarków bardzo wysoko zawieszając poprzeczkę Damianowi Grabowskiemu na MMA Attack w Spodku. Po starciu z najlepszym polskim ciężkim było pewne, że „Szalony Niedźwiedź” zasłużył na kolejną szansę.

Tym razem jego rywalem będzie niepokonany Michał Włodarek. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań stoczył dotychczas pięć zawodowych walk, ale lista pokonanych rywali jest imponująca, a otwiera ją sam Daniel Omielańczuk. „Komar” do MMA wrócił w maju 2013 roku, prezentując świetną formę i wygrywając po raz drugi w karierze z Jackiem Czajczyńskim.  Tym samym bardzo wyraźnie zgłosił swoje aspiracje do czołówki polskiej wagi ciężkiej. Pojedynkiem ze Stavrosem Economou nie tylko może je mocno potwierdzić, ale także stoczy korespondencyjny pojedynek z Damianem Grabowskim.

Tego starcia nie możesz przegapić! Zobacz je na żywo już 26 października w Ergo Arenie. Bilety na Eventim.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.