STSport

3 grudnia o godz. 18:30  w sobotę w Hali sportowej OSiR na ul. I Brygady 1w Stargardzkie Szczecińskim odbędzie się gala „Professional MMA”.

W walce wieczoru wystąpi  jeden z najlepszych grapplerów w Polsce posiadacz czarnego pasa BJJ  Tomasz „Pająk” Stasiak , który jest także trenerem Stargardzkiego klubu „Berserkers Team Stargard”. Będzie to pierwsza walka „Pająka” od 2008 roku, kiedy to na Fight Club Berlin11 pokonał przez TKO Thomas’a Rudoleck’y.

Aktualny rekord Tomasza Stasiaka na zawodowych ringach to 3-0-0

Rywalem „Pająka” będzie Grzegorz Biegański trener Gorzowskiego Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji ,który debiutuje  na zawodowym ringu MMA,będzie to starcie dwóch czarnych  pasów.

Tomasz Romanowski wychowanek stargardzkiego klubu Berserkers Team zmierzy sie z Jarosławem Strzesakiem zawodnikiem Pretorian Gorzów walka odbedzie sie w limicie do 77kg .Tomek ostatnią  walke zawodową stoczył w Berlinie ,gdzie w pierwszych momentach znacznie dominował ,jednak walka została przerwana z powodu rozciecia głowy u Tomasza.Po tej porażce  jest jeszcze bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek by odnieść zwyciestwo ,tymbardziej  że walka odbędzie sie w jego rodzinnym miescie.

Jarek Strzeszak , który bedzie przeciwnikiem stargardzianina ma na swoim koncie wiele osiagnięć w bjj i submission.

Dla Jędrzeja Lewinięckiego(Berserkers Team Stargard) bedzie to pierwsza walka w formule MMA jego rywal to Jarosław Tyszczuk ,który jest także debiutantem.Tyszczuk jest kolegą klubowym Ilnickiego.

Łukasz Szczerek jest zawodnikiem Berserkers Team Choszczno bedzie to jego druga zawodowa walka MMA .W pierwszym pojedynku odniósł zwycięstwo ,jego rywal Michał Pufahl (Jopek Gold Team Piła) przegrał dwa pojedynki na zawodowym ringu ,jednak ostatnią walke wygrał poprzez duszenie trójkątne,

W kategorii do 77kg Dawid „Harnaś” Haras 2-4-1 reprezentujący team z Krakowa zmierzy się z Mateuszem Zawadzkim zawodnikiem MMA Team Ełk ,który na profesjonalnym ringu do tej pory odniósł cztery zwycięstwa i tylko raz przegrał  .W tym pojedynku Haras jaki i Zawadzki są zawodnikami z poza regionu, dlatego też walka ta zapowiada sie bardzo ciekawie i każdy z nich chce się pokazać z jak  najlepszej strony.
W jednej z walk amatorskich Kamil „Kulfon”Zalas Berserkers Team Stargard zmierzy sie z zawodnikiem Jopek Gold Team Piła Mariuszem Henke ,dla jednego i drugiego zawodnika bedzie to pierwsza walka amatorska w formule MMA.
Bartosz Józwik z (Linke Gold Team) zmierzy się z zawodnikiem z Międzyrzecza Adrianem Malińskim.

WALKA WIECZORU W KATEGORII DO 86kg

Tomasz „PAJĄK” Stasiak (Bersekers Team Stargard) VS Grzegorz Biegański

Kategoria do 77kg

Tomasz Romanowski (Berserkers Team Stargard) VS Jarosław Strzesak (Pretorian Gorzów)

Kategoria do 84kg

Jędrzej Lewiniec (Berserkers Team Stargard) VS Jarosław Tyszczuk (Pretorian Gorzów)

Kategoria do 77kg

Łukasz Szczerek (Berserkers Team Choszczno) VS Michał Pufahl (Jopek Gold Team Piła)

Kategoria do 77kg

Dawid Haras ( Harnaś Team Kraków) VS Mateusz Zawadzki (MMA Team Ełk)

WALKI AMATORSKIE

Kategoria do 84kg

Kamil Zalas (Berserkers Team Stargard) VS Mariusz Henke (Jopek Gold Team Piła)

Kategoria do 66kg

Bartosz Jóżwik (Linke Gold Team Pyrzyce) VS Adrian Maliński

Bilety na Galę „PROFESSIONAL MMA” są dostępne w:

– Ośrodek Sportu i Rekraacji ul Szczecińska 35

– Siedziba Dziennika Stargardzkiego ul Wojska Polskiego 83/2

– Siłownia „Magic Gym” ul Mieszka I/2

 

Ceny biletów:

30zł przedsprzedaż – miejsca na trybunie

40zł w dniu imprezy -miejsca na trybunie

40zł przedsprzedaż – miejsca na parkiecie

50zł w dniu imprezy – miejsca na parkiecie

Stolik (4 osobowy) VIP 500zł (w dniu imprezy 700zł) – bilety VIP dostępne wyłącznie telefonicznie pod numerami telefonów:

-511-991-489

-668-361-573

-696-738-320

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.