STSport

W dniach od 17 do 27 lipca w Jakubowie koło Mrągowa odbędzie się już szósty Obóz KSW. Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem trenerami na obozie będą zawodnicy dobrze znani z występów na galach organizowanych przez Federację KSW.
Dziś już wiemy, że aż z sześcioma trenerami przyjdzie uczestnikom trenować podczas lipcowego wyjazdu.

ŁUKASZ „JURAS” JURKOWSKI: będzie tzw. „head coach-em”, czyli głównym trenerem, który w porozumieniu z pozostałymi szkoleniowcami będzie planować wszystkim obozowiczom treningi.

MAMED KHALIDOV: to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi MMA w Polsce i nie tylko. Od pochodzącego z Groznego zawodnika będzie się można wiele nauczyć, a podczas prowadzenia treningów bez wątpienia zaprezentuje obozowiczom kilka niebanalnych technik ze swojego bogatego wachlarza.

ANTONI „CHMIELU” CHMIELEWSKI: podobnie jak w latach poprzednich będzie chciał wpoić uczestnikom wiele elementów z judo, które w walce MMA pomagają i są przydatne w trakcie toczenia pojedynków.

JAN BŁACHOWICZ: to jeden z trenerów od którego będzie można nauczyć się wielu technik stójkowych. Oprócz kombinacji ciosów zapewne pokaże wiele interesujących technik z brazylijskiego jiu jitsu.

WOJCIECH „GENTLEMAN” ORŁOWSKI: jego głównymi atutami są zapasy ponieważ z tej dyscypliny się wywodzi. Po raz drugi na Obozie KSW w charakterze trenera. Jego pierwsza wizyta i treningi bardzo przypadły do gustu wszystkim uczestnikom.

MARCIN „RÓŻAL” RÓŻALSKI: jak przystało na dwukrotnego mistrza świata w K-1 i byłego kickboxera jego głównym celem będzie szlifowanie wraz z obozowiczami walki w stójce.

MICHAŁ GARNYS: to ojciec całego przedsięwzięcia jakim jest Obóz KSW. To do niego wysyła się zgłoszenia na wyjazd i to on odpowiada za dobór miejsc, terminów i trenerów. Wraz z Łukaszem Jurkowskim koordynuje treningi na macie i odpowiada za przygotowanie fizyczne i zajęcia w terenie. Osoby, które udadzą się na obóz będą mogły zasięgnąć u niego bezpłatnych porad z zakresu treningu, diety i suplementacji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.