STSport

UFC największa organizacja MMA na świecie miesza się mocno w sprawy obyczajowe. Organizacja ta zasponsoruje paradę o nazwie Outsports NYC Pride March, podczas której odbędą się demonstracje gejów, lesbijek i tranwestytów – LGBTQ.

W UFC, aż roi się od homoseksualistów takich jak: Amanda Nunes, Tecia Torres, Sijara Eubanks, Raquel Pennington.
Ostatnio mocno zabłysnął również zawodnik Marc Diakiese pozując na okładkach dla magazynów gejowskich.
W Polsce takie sytuacje są niedopuszczalne. KSW największa polska federacja organizująca gale mieszanych sztuk walki, mimo swoich częstokroć kontrowersyjnych pomysłów, nigdy nie sięgała po promocję swoich gal sponsorując homoseksualistów.
Jak daleko posunie się jeszcze UFC podlizując się nurtowi liebralno-lewicowemu w USA? Czy kolejnym krokiem będzie sponsoring parad pedofilów, czy zooflilów? W Danii w Kopenhadze przełamano już kolejne bariery i otwarty zostanie tam niebawem dom publiczny dla zoofilów. Duńskie prawo zezwala na stosunki człowieka ze zwierzęciem. Zwierzęca prostytucja też jest dozwolona pod „warunkiem, że zwierzę nie cierpi”.
Uważamy, że sport powinien być sportem, a MMA, które jest obecnie na topie i nie powinno być w żaden sposób mieszane, czy łączone z promocją podobnych dewiacji seksualnych.

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.