STSport

W sobotę w centrum handlowym M1 w Częstochowie odbył się trening medialny promujący zaplanowaną na 30 listopada galę Fight Night 7: Obrona Częstochowy, której organizatorem jest grupa NG Promotions.

Dwie walki o młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBF oraz pojedynek byłego mistrza Europy Rafała Jackiewicza to główne punkty gali Fight Night 7: Obrona Częstochowy, która odbędzie się już 30 listopada w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej. Kibice sportów walki zobaczą 30 listopada w Częstochowie, aż 7 zawodowych pojedynków w boksie i jedną walkę w formule MMA. Kibiców z pewnością zelektryzuje walka miejscowego boksera Marcina Siwego, który o mistrzowski tytuł w kategorii ciężkiej zmierzy się z Węgrem Istvanem Ruzsinszkym. W wadze półśredniej o taką samą stawkę będzie boksował Dawid Kwiatkowski, którego rywalem będzie Laszlo Fazekas.

Między linami zobaczymy też byłego mistrza Europy, Rafała Jackiewicza. Przeciwnikiem pochodzącego z Mińska Mazowieckiego pięściarza będzie Lajos Munkacsy, były pretendent do tytułu Global Boxing Council. Drugi pojedynek bokserski po powrocie do tej dyscypliny stoczy współorganizator gali Marcin Najman. W zakontraktowanym na cztery rundy pojedynku zmierzy się z Aleksandrem Serbiciem, mistrzem amatorów Bośni i Hercegowiny z 2004 roku.

Podczas tej samej gali swoją kolejna walkę stoczy także Jacek Chruślicki, którego rywalem będzie Ferenc Zsalek. Debiut na zawodowym ringu zaliczy częstochowianin Tomasz Dobosz. 38-latek zmierzy się z Oliverem Nagym, a potem w roli trenera będzie doradzał Marcinowi Siwemu. Dużych emocji dostarczy z pewnością kibicom także pojedynek Przemysława Wątroby, który podczas częstochowskiej gali zmierzy się w ringu z Rudolfem Vargą (7-4). Węgier na zawodowym ringu miał okazję mierzyć się m.in. z Grzegorzem Proksą.

Media Trening Marcina Najmana przed galą Fight Night 7

Trening Medialny FN 7 – Tomasz Dobosz i Marcin Siwyźródło:boxingnews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.