STSport

Jeszcze nie potwierdzono oficjalnie daty pojedynku Silva vs Sonnen II, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że do tej walki musi dojść. Zawodnicy – mając tego świadomość – tylko podgrzewają atmosferę. W ostatnim programie UFC Tonight Anderson Silva dał radę swojemu wrogowi. – Sonnen powinien więcej trenwoać, a nie gadać. Jego przyjazd do Brazylii to będzie dla niego duży problem – komentował. Na odpowiedź Chaela nie trzeba było długo czekć…

Anderson Silva zapytany, co sądzi o ostatniej walce Chaela Sonnena powiedział: – Nie podobała mi się ta walka. Bisping pokazał się z dobrej strony, ale Sonnen… Za dużo gadał, za mało robił. To moja opinia. Brazylijski mistrz pozwolił sobie nawet dać radę rywalowi. – Sonnen, powinieneś więcej trenować, a mniej gadać. Twoja wizyta w Brazylii to będzie dla ciebie duży problem.

Silva przyznał, że ma już powoli dość pyskówek ze swoim rywalem. – To nie jest dobre dla UFC. On ciągle stwarza problemy – stwarza je mnie, federacji i innym zawodnikom. Tak naprawdę mam gdzieś Chaela Sonnena i nie chcę o nim więcej rozmawiać – podsumował. Zapowiedział również, że w oktagonie zobaczymy go w czerwcu, podczas gali w Brazylii na stadionie piłkarskim.

Na odpowiedź adwersarza nie trzeba było długo czekać. Chael Sonnen napisał na swoim Twitterze: – Gdybym będę chciał od ciebie radę, to wyciągnę ją siłą, głupku! A teraz idź dalej śpiewać o hamburgerach i poklepywać się po plecach ze Stevenem Seagalem. Nawiązał w ten sposób, do reklamy sieci fastfoodów – Burger King, w których wystąpił Silva oraz do kilku wspólnych treningów Brazylijczyka i aktora filmów akcji.

Pomimo tego, że Anderson Silva zapowiedział, że nie chce więcej rozmawiać o Chaelu Sonnenie, to wydaje się, że ten nie da mu o sobie zapomnieć.

Oto wywiad, którego udzielił Anderson Silva dla stacji Fuel TV:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.