STSport

Mario Sukata (12-5 MMA), na zaproszenie Poland: Top Team, poprowadzi w Warszawie kilkudniowe seminarium. Ten znany specjalista od BJJ, mający za sobą jedną walkę w UFC i zwycięstwa w MMA nad takimi wojownikami jak Seth Petruzelli, Travis Fulton czy Gary Goodridge będzie prowadził zajęcia na warszawskiej AWF między 5 a 9 października 2015. Koszt jednodniowych treningów to 100 zł, za uczestnictwo w całym seminarium trzeba zapłacić 150 zł.

Mariu Sukata

Sukata, a dokładnie Maria Neto „Sukata”, po raz ostatni bił się w mieszanych sztukach walki w grudniu 2011. Pokonał wtedy na gali w brazylijskim Recife Dave’a Keeley’a.

W swoim pierwszym w historii boju w mieszanych sztukach walki Sukata mierzył się z Danem Severnem, z którym spędził na polu bitwy 40 minut. W Polsce oglądaliśmy go m.in. podczas na Pro Fight 5 w starciu z Temistoklesem Terasiewiczem (cała walka poniżej).

W marcu 2010 roku szef Poland: Top Team Mirosław Okniński z rąk Mario Sukaty, trenera BJJ takich zawodników jak Rampage Jackson, Michael Bisping czy Cheik Kongo, został mianowany na czarny pas BJJ.

źródło:mmania.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.