STSport

Federacja MMA Attack ogłosiła kolejnego – już 8 zawodnika – który będzie walczył podczas gali MMA Attack 2. Jest nim Sebastian Grabarek. Zawodnik walczył na pierwszej gali federacji, w listopadzie 2011 roku. Przegrał wówczas na punkty z Amerykaninem – Johnnym Frachey’em.

Sebastian Grabarek to zawodnik wagi piórkowej. Na zawodowym ringu stoczył do tej pory 8 pojedynków – 5 wygrał, 2 przegrał i 1 zremisował. Walczył do tej pory w federacjach takich jak Strefa Walk, poznańskiej Quest Arenie. Ostatni raz w ringu mogliśmy go oglądać 5 listopada 2011 roku. Na pierwszej gali federacji MMA Attack  mierzył się z Amerykaninem – Johnnym Frachey’em. Walka nie miała większej historii i była toczona pod dyktando rywala zza oceanu. Rozstrzygnięcie mogło być tylko jedno – jednogłośna porażka na punktu.

Jak informuje federacja MMA Attack, długo zastanawiano się czy ponownie zapraszać zawodnika, który przegrał w pierwszej walce. – Liczę na Sebastiana i spodziewam się, że w Katowicach będzie w doskonałej dyspozycji – przekonywał jednak szef federacji, Dariusz Cholewa. No cóż, musimy to zapewnienie brać za dobrą monetę i czekać na kolejną walkę Grabarka.

Gala MMA Attack 2 odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.

Zapraszamy do obejrzenia walki Sebastiana Grabarka z Johnnym Frachey’em (brakuje kilkudziesięciu sekund 1. rundy)

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.