STSport

Organizacja Fight Exclusive Night informuje, że ruszyła już sprzedaż pierwszej transzy biletów na galę FEN 11 w Warszawie. Impreza odbędzie się w 19 marca 2016 roku w hali „Torwar”, a jej program wypełnią walki MMA i kickboxerskie pojedynki na zasadach K-1.

fen2_wazenie

Sprzedaż prowadzi sieć Eventim.pl. Bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna jest na stronie sieci.

Wśród zawodników, którzy wystąpią na gali, kibice będą mieli okazję zobaczyć znanych fighterów z Warszawy: Marcina Naruszczkę, Alana Kwiecińskiego, Marcina Szredera, Igora Kołacina, Arkadiusza Wrzoska. Skonfrontują się oni z zagranicznymi i krajowymi rywalami.

Do tego poznaliśmy już dwa pierwsze zestawienia w MMA. W pojedynku gigantów sportów siłowych Akop Szostak zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem, a w starciu młodych perspektywicznych zawodników Roman Szymański walczyć będzie z Marianem Ziółkowskim. Kolejne zestawienia będą ogłoszone już wkrótce.

Oficjalna informacja FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.