STSport

Już 12 maja federacja Fight Exclusive Night powróci do Trójmiasta, by zorganizować kolejną zawodową galę MMA i K-1 – FEN 17 w Gdynia Arena! Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w równie wyjątkowych cenach można już kupować w serwisach Eventim.pl i KupBilet.pl.

Gala FEN 17 w Gdynia Arena będzie świetną okazją do zobaczenia w akcji czołowych zawodników organizacji FEN, wśród nich wielu reprezentantów klubów z Pomorza. W klatkoringu pojawią się tego wieczora m.in. bohaterowie niedawnej gali FEN 16 Warsaw Reloaded – jedna z największych polskich gwiazd MMA Kamil „Bomba” Łebkowski, mistrz świata K-1 Global Radosław Paczuski i dwukrotny zdobywca kickbokserskiego Pucharu Świata WAKO Marcin Szreder. W walkach na zasadach MMA wystąpią też niepokonany od ponad 2 lat Michał „The Hammer” Oleksiejczuk, jeden z najgroźniejszych polskich fighterów wagi ciężkiej Michał Wlazło oraz znakomity weteran Ireneusz Szydłowski, który podczas poprzedniej gali w Gdyni był autorem najlepszego nokautu wieczoru. W karcie walk znalazło się także starcie K-1 z udziałem trzykrotnego srebrnego medalisty Pucharu Świata w kickboxingu Jarosława Daschke. Kolejnych uczestników FEN 17 poznamy już wkrótce – ich nazwiska będą systematycznie ogłaszane na oficjalnej stronie federacji FEN i na facebookowym fanpage’u FEN.

Bilety na galę FEN 17 w bardzo atrakcyjnych cenach można już kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.