STSport

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na styczniową galę FEN 15 Final Strike w Lubinie! Dla kibiców, którzy już teraz zdecydują się kupić wejściówki, organizacja Fight Exclusive Night przygotowała specjalną promocyjną zniżkę.

fen-15

Do piątku, 18 listopada, wszystkie bilety na galę FEN 15 Final Strike dostępne w sprzedaży online będzie można kupować ze specjalną, 10-procentową zniżką. Aby z niej skorzystać, należy przy składaniu zamówienia wpisać kod rabatowy FEN15LUBIN (pisany wielkimi literami) – w serwisie Eventim.pl na stronie wyboru biletów, a w serwisie KupBilet.pl w trakcie finalizacji zakupu.

Gala FEN 15 Final Strike to pierwsza przyszłoroczna impreza pod szyldem Fight Exclusive Night. Najważniejszymi wydarzeniami zawodów, które 14 stycznia odbędą się w lubińskiej hali RCS, będą dwie walki mistrzowskie w formule K-1. O tytuł w kategorii do 77 kg walczyć będą Paweł Biszczak z Prych Team i TKKF Legnica, który w klatkoringu FEN występował już pięciokrotnie, wygrywając wszystkie swoje pojedynki, oraz posiadacz tymczasowego pasa Wojciech Wierzbicki z klubu CSW Kick-Fighter Zgorzelec. Z kolei w pierwszej w historii FEN walce kobiet o tytuł mistrzowski kibice zobaczą największą kobiecą gwiazdę organizacji  i jedną z najlepszych zawodniczek kickboxingu na świecie – Różę Gumienną z Punchera Wrocław.

W Lubinie wystąpią także inni czołowi zawodnicy federacji, w tym wielu fighterów związanych z Dolnym Śląskiem. Wiadomo już, że będą wśród nich niedawni pretendenci do pasa Marcin Zontek z klubu Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław oraz reprezentujący Streffa Fight Team Lubin Michał Miłek. W fight cardzie gali znalazły się też pojedynki z udziałem Adama Golonkiewicza z Next Level BJJ Opole i Mateusza Głąba z WroX Gym Wrocław.

FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.