STSport

Chcesz nauczyć się boksu pod okiem profesjonalnego trenera? Masz do tego niepowtarzalną okazję! Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, a prowadzi je Robert „Złoty” Złotkowski, obecny szkoleniowiec Rafała Jackiewicza oraz Antoniego Chmielewskiego. Nie można też zapomnieć, że to właśnie Złotkowski przygotował Przemysława Saletę do pojedynku z Andrzejem Gołotą!

Zajęcia w „Złotkowski Team” to boks z elementami kickboxingu, oprócz tego popularny i wyczerpujący trening funkcjonalny. O waszą siłę i kondycję zadba Dariusz Giers, trener od przygotowania fizycznego. Jeżeli masz już podstawowe umiejętności bokserskie, to podczas tych treningów na pewno je udoskonalisz. Jak dopiero będziesz zaczynał swoją przygodę z pięściarstwem, to z całą pewnością szybko się nauczysz.

Na zajęciach bokserskich nauczysz się prawidłowego poruszania na nogach, skutecznej obrony oraz zadawania ciosów. Treningi są różnorodne, ukierunkowane pod sporty walki. Czujący się na siłach będą mieli okazję spróbować sił podczas sparingów. Całość odbywa się pod okiem trenerów dbających o wasze bezpieczeństwo. Jako, że boks to nie tylko technika w środę nie może zabraknąć treningów siłowo-kondycyjnych. Opony, młotki, kettle, liny i inne zabawki są do waszej dyspozycji. Szybka utrata zbędnych kilogramów gwarantowana!

Treningi odbywają się w OSiR Targówek przy ulicy Łabiszyńskiej 20 w Warszawie. Terminy zajęć: Poniedziałek 20.30, Środa 21.00 i Piątek 20.30, a więcej informacji uzyskacie pod numerem: 504-216-453. Serdecznie zapraszamy!

boxingnews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.