STSport

Przygotowujący się do walki z Andrzejem Gołotą Przemek Saleta współpracuje z jednym z najlepszych polskich reprezentantów sportów walki, mistrzem Świata, Europy i Polski w kickboxingu, zawodowym bokserem Robertem Złotkowskim.

Robert Złotkowski trenuje Przemka Saletę

Robert Złotkowski trenuje Przemka Saletę

 Panowie poznali się w 1997 roku kiedy Robert korzystał z pomocy Przemka rozpoczynając swoją przygodę z zawodowym boksem. W tamtym czasie Robert z sukcesami przygotowywał Przemka do walki w MMA i w K1. Teraz największym wyzwaniem zarówno dla trenera jest jak najlepsze przygotowanie Przemka do pożegnania z ringiem.

Od 7 stycznia, przez 4 tygodnie panowie trenują w Krynicy Zdrój. Poprawienie kondycji, wytrzymałości i wydolności bokserskiej to plan na najbliższe dwa tygodnie. Później pojawią się sparing-partnerzy, z którymi Przemek będzie pracował nad techniką i budował z trenerem taktykę na walkę z Andrzejem Gołotą. Po tym czasie panowie przeniosą się do Warszawy gdzie będą odbywały się ostatnie przygotowania do walki.

Jak mówi Robert Złotkowski praca z Przemkiem jest czystą przyjemnością. Zaznacza, że Saleta doskonale wie czego chce i po co przychodzi na treningi. Jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Jak sam mówi,

– „Z Przemkiem rozumiemy się bez słów, może dlatego, że wychodzimy z jednej dyscypliny sportu i mamy podobne podejście do treningu”.

Zapraszamy na oficjalny serwis: Przemysława Salety www.sponsorujwalke.pl

autorzy:Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.