STSport

Portal „Wirtualna Polska” poinformował dzisiaj,że Krystian Pudzianowski lub Robert Piotrkowicz będzie rywalem Roberta Burneiki na gali MMA Attack 3, która odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.

– Już ustaliłem przeciwnika dla Burneiki na kwietniową galę, ale na chwilę obecną nie mogę zdradzić, kto to będzie. Po prostu nie chcę tego robić w tym momencie – powiedział Dariusz Cholewa, właściciel federacji MMA Attack.

W mediach od jakiegoś czasu krążyły nazwiska kulturysty Roberta Piotrkowicza i Krystiana Pudzianowskiego (młodszego brata Mariusza). Doniesienia okazały się prawdziwe, co potwierdził właściciel MMA Attack.

– Jeśli chodzi o Krystiana, to powiem krótko: nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Natomiast z Robertem Piotrkowiczem spotkałem kilkakrotnie i również zaproponowałem mu walkę z „Koksem”, ale tak jak już powiedziałem, nie chcę nic więcej ujawniać. Natomiast z całą pewnością mogę potwierdzić, że te nazwiska wchodzą w grę. Na razie nie biorę nikogo innego pod uwagę – wyjaśnił Dariusz Cholewa.

Robert Piotrkowicz

Robert Piotrkowicz

Dla Burneiki kwietniowa walka będzie drugą w karierze. W debiucie litewski kulturysta pokonał Marcina Najmana. Oprócz występu Burneiki, który ma przyciągnąć przed telewizory widzów, w Katowicach zobaczymy walki między innymi Damiana Grabowskiego (uznawanego za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej polskiego MMA), Tomasza Drwala, Piotra Hallmanna czy Petera Sobotty.

Artur Mazur, Wirtualna Polska

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.