STSport

Robert Burneika stoczy kolejną walkę w MMA. Prawdopodobnie skusiły go niemałe pieniądze jakie oferuje mu właściciel federacji MMA Attack Dariusz Cholewa.

Ostatnio rozeszła się informacja o tym, iż z Robertem Burneiką spotkał się właściciel federacji KSW Maciej Kawulski. Treść rozmowy pomiędzy kulturystą a włodarzem KSW nie była znana pojawiły się jednak pogłoski, iż celem spotkania było zwerbowanie „Hardcorowego Koksa” do Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie miałby się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim.

Okazało się jednak w rezultacie,że taka opcja jest mało prawdopodobna…Robert Burneika zdradził bowiem, iż 29 września wyjdzie do walki na gali MMA Attack3 w Zielonej Górze. Nie ujawnił jednak kim będzie jego przeciwnik.

Skoro kandydatura Pudzianowskiego upadła z uwagi na to, iż Hardcorowy Koksu nie będzie walczył dla KSW pozostały nam cztery potencjalne nazwiska przeciwników dla Burneiki.
Pierwszy to Mirosław Okniński trener Marcina Najmana z którym Burneika miał medialny konflikt. Drugi to deklarujący ostatnio chęć walki z litewskim kulturystą Kamil Bazelak.Trzecia opcja to walka rewanżowa z Marcinem Najmanem, a czwarta ewentualność to pojedynek z kiepskim aktorem znanym tylko z jednej roli filmowej  w „Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną” -Adrew Bryniarskim.

Który z nich stanie we wrześniu do walki z Hardcorowym Koksem? Nazwisko poznamy pewnie już niebawem…
A dzisiaj możemy sami typować…Piszcie!

http://youtu.be/jD56XkJAuao

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.