STSport

Jak informowaliśmy dzisiaj bokser z Częstochowy Marcin Najman, w dość specyficzny sposób wyzwał do walki byłego zawodnika KSW i obecnego komentatora sportowego Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Na reakcję tego drugiego nie było trzeba długo czekać.

– Przemek Saleta ratuj!- napisał żartobliwie na facebooku Juras – Szkoda pisać panowie. Serio. hajsu brak, komornik na głowie, zero perspektyw. Nie nakręcajmy machiny, bo jeszcze kiedyś ktoś się zgodzi dać mu walkę i znowu się zacznie. Niech powoli zjeżdża w stan niebytu..

Do dyskusji na temat Marcina Najmana włączyli się również Krzysztof Kułak i Przemysław Saleta.

Krzysztof Kułak

Krzysztof Kułak

– Juras, a mówiłeś że mnie tylko kochasz – napisał żartując były mistrz federacji KSW Krzysztof Kułak – Zdradziłeś mnie z Przemkiem wyzywam cie. Zarobi się !A Srajman będzie komentował damy mu po 100 zł . Dorzucasz się Przemo ?

Przemek Saleta szybko odpisał Kułakowi – Ja mu chętnie zapłacę więcej za to ze nie będzie już wymawiał mojego nazwiska. A swoja drogą, ze nie boisz tak pisać, kiedy on jest w tym samym mieście?!!! Musisz być w formie – zażartował sobie Saleta.

Na koniec popularny „Chemek”  dodał – Szykuj się Juras! I dzięki, że zdjąłeś ciśnienie ze mnie (śmiech) A swoją drogą ciekawy dobór słów jak na wiolonczelistę – napisał nawiązując do  dzisiejszej wypowiedzi Marcina Najmana.

Tak więc wynika, że nikt nie potraktował poważnie zachowania Marcina Najmana. Łukasz Jurkowski 19 marca 2011 roku po porażce z Toni Valtonenem oficjalnie zakończył swoją karierę sportową z bilansem 15 zwycięstw i 10 porażek. Obecnie zajmuje się szkoleniem zawodników i komentowaniem wraz z Andrzejem Janiszem walk MMA i K1 na antenach telewizji Polsat i Orange Sport. Do rywalizacji na ringu, jak twierdzi nie zamierza wracać!

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.