STSport

30 listopada 2012 o godzinie 19:00 w Viaero Event Center w Kearney w Nebrasce odbędzie się kolejna gala federacji Fighting Alliance Resurrection (RFA) w której w walce wieczoru zmierzą się Jared Downing „Demon Eyes” (9-1) i Jordan “All Day” Rinaldi (6-0).

RFA 5: Jared Downing "Demon Eyes" vs. Jordan “All Day” Rinaldi

RFA 5: Jared Downing "Demon Eyes" vs. Jordan “All Day” Rinaldi

Walka toczyć się będzie na dystansie 5 rund po 5 minut, a stawką będzie pas mistrzowski w kategorii piórkowej organizacji Fighting Alliance Resurrection. Oprócz walki wieczoru zobaczymy jeszcze 12 innych niezwykle ciekawych walk.
Jared Downing stanie już po raz trzeci w octagonie RFA, gdyż na dwóch galach tej federacji pokonał już Erica Marriotta i Alessandro Ferreira.

Jego rywal Jordan Rinaldi również udanie zadebiutował na RFA 3 pokonując na punkty Marka Dickmana.Na swoim koncie ma również zwycięstwo nad weteranem UFC Dennisem Bermudezem.
Podczas gali na RFA 5 zobaczymy jeszcze takich fighterów jak: TJ Hepburn (1-0), Cody Land (6-3), and Matt Manzanares (5-1).
T.J. Hepburn „The Carnivore” na galach RFA walczył dwukrotnie. Pierwszy raz jako amator wygrywając przez KO w drugiej rundzie z Kellenem Fraserem. Potem w debiucie zawodowym na gali RFA 3 wygrał przez TKO w pierwszej rundzie z Jeremy Mier.

Na gali Fighting Alliance Resurrection 5 zobaczymy również kilka pojedynków amatorskich min. zawalczą Enrique Torres (12-1-1), Tony Rodriguez (4-1-1), Jezusa Sandoval (3-1-1 ) i Richard Barajas (6-3). Pełna karta walka zostanie opublikowane wkrótce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.