STSport

Czyżby mania wielkości w końcu dopadła Mariusza Pudzianowskiego? W programie „Świat się kręci” stwierdził, że zasługuje na miano wybitnego Polaka.

Mariusz Pudzianowski, który ostatnimi czasy przestał brylować w roli celebryty w polskim show-biznesie, postanowił o sobie przypomnieć w programie Agaty Młynarskiej „Świat się kręci”. Zaproszony do programu strongman, miał za zadanie wytypować jedną osobę, która zasłużyłaby na miano wybitnego Polaka, która wpłynęła na losy naszego kraju. Ku ogólnemu zdziwieniu Pudzian na liście wybitnych Polaków umieścił… siebie!

Często reprezentowałem nasz kraj i to dzięki mnie wiele osób dowiedziało się, gdzie jest Polska
– argumentował. Co więcej, siłacz z listy wybitnych Polaków stworzonej w programie „Świat się kręci” bez wahania wykreślił posłankę Annę Grodzką. – Daje zły przykład chłopcom, nie wiem czy to jest ona czy on… – podsumował postać posłanki Mariusz Pudzianowski.

Lista wybitnych Polaków w programie „Świat się kręci” jest systematycznie modyfikowana. Wpływ na jej wygląd mają też fani show, którzy swoich kandydatów mogą zgłaszać na oficjalnym facebookowym profilu programu.

źródło: fakt.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.