STSport

„Imigranci to armia młodych mężczyzn, która zamiast bronić kraju pcha się do Europy!”
Mariusz Pudzianowski nie zraża się śledztwem, jakie rozpoczęto w związku z jego wypowiedziami na temat imigrantów. Na swoim profilu na Facebooku publikuje filmik, na którym widać grupę uchodźców z Ukrainy. Grupę stanowią głównie kobiety z dziećmi. „Pudzian” obraz komentuje wskazując na różnice w grupach uchodźców.

Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie na KSW 31

„Tak wyglądają prawdziwi uchodźcy, a nie armia młodych mężczyzn, która zamiast bronić kraju pcha się do Europy!!! Napadają gwałcą, okradają. Otwórzcie oczy!!!!! Sam osobiście dawałem mieszkanie, pracę uchodźcom z Ukrainy, pracuję z ludzmi o różnych wyznaniach religijnych miedzy innymi muzułmańskie. Są to normalni ludzie, którzy potrafią się zachować w naszym kraju, ale nie będę tolerował bandytów, gwałcicieli, włamywaczy!!!!!” – pisze Pudzianowski na swoim profilu.

Co ciekawe, z poparciem dla „Pudziana” wystąpili dwaj inni sportowcy, bokserzy Artur Szpilka i Dariusz Michalczewski. W ich ocenie Pudzianowski ma prawo bronić swojej firmy przed napadami „imigrantów” w zachodniej Europie. „I akurat tu Pudzianowski na racje. …broni swego! Wolność słowa do cholery ! Maniek trzymaj się jesteśmy z Tobą. ..” – napisał Szpilka na Facebooku.

Zaś Michalewski w rozmowie z natemat.pl mówi: „Mariusz po grubasie pojechał. Mało dyplomatycznie to zrobił. Ale to jest jego sprawa, ja w to nie wnikam. Może rzeczywiście mu tam coś poważnego zrobili. Pewnie dużo ludzi tak myśli, chociaż nie powiedzą tego tak, jak on”. „Myślę, że Mariusz pewnie miał na myśli tych imigrantów, którzy gwałcą, rozrabiają i tak dalej. Na pewno jest tam część, która rzeczywiście zachowuje się niewłaściwie. Co do nich, też bym tak powiedział – co do tych, którzy gwałcą i kradną. Tych, którzy ewidentnie nie chcą się przystosować. Oni nie przyjechali tutaj, by zakładać własne państwo. Przyjechali, bo jest u nich wojna i muszą się dostosować do zasad, jakie u nas obowiązują. Nie może tak być, że wchodzą na basen i próbują dotykać czy gwałcić dziewczyny” – mówił „Tiger”.

Jak widać Pudzianowski zdaniem wielu ludzi nie powiedział niczego niestosownego

Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/pudzian-nie-bede-tolerowal-bandytow-i-gwalcicieli,16168909169#ixzz40EbzLoYf

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.