STSport

Artur Sowiński (12-6) podczas gali KSW 17 w spektakularny sposób odniósł szybkie zwycięstwo nad faworyzowanym Maciejem Jewtuszką (9-2) . Po tej walce „Kornik” stanął na przeciwko Curta Warburtona zawodnika z Wolfslair Academy i przegrał przez poddanie. Gorzej być nie mogło…

22 października br. Artur Sowiński postanowił pokazać się z dobrej strony i podczas gali Celtic Gladiator 5 walczył z Artemem Lobovem. Walkę wygrał na punkty, jednakże sędziowie orzekli zwycięstwo Lobova. Jak się okazało jeden z sędziów był powiązany z klubem Lobova, dlatego tez Team Kornika wniósł protest do organizatorów kwestionując neutralność sędziów. Była to słuszna decyzja, gdyż organizator gali Cetic Gladiator zmienił wynik walki na no contest.
Czy był to satysfakcjonujący werdykt dla Kornika? Pewnie nie, ale lepszy taki wynik niż inny, krzywdzący.

Teraz czeka jednak Artura Sowińskiego bardzo poważny test. Będzie musiał w walce rewanżowej spotkać się ponownie z „Irokezem”, który wraca silny, zwarty i zdeterminowany, chcący udowodnić, że tamta walka była tylko wypadkiem przy pracy. Jaką odpowiedź ma dla niego „Kornik”? Jak się przygotowuje, jak trenuje? Czy czymś nowym zaskoczy „Irokeza”?

Zobaczcie sami w jakiej jest formie Artur Sowiński w materiale udostępnionym na oficjalnym kanale KSW.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.