STSport

W piątek na ulicy Naramowickiej w Poznaniu zatrzymano 28-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym, nie stawił się bowiem do odbycia zasądzonej kary więzienia. 28-latek jest znany w środowisku walk MMA.

31 stycznia w godzinach porannych na ulicy Naramowickiej zatrzymano 28-latka, który na jednym z parkingów wysiadał ze swojego samochodu. – Poznański Sąd Okręgowy wystosował za nim list gończy, ponieważ nie zgłosił się po wyroku do odbycia zasądzonej kary – wyjaśnia Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Już w 2009 roku mężczyźnie postawiono zarzuty wprowadzania do obrotu środków farmakologicznych z substancjami szkodliwymi dla ludzi. – Na liście znalazło się kilkadziesiąt nazw różnych specyfików, w tym również podrabianych, takich jak Viagra. Sprawa trafiła do sądu, gdzie zapadł wyrok kary więzienia. Podejrzany odpowiadał z wolnej stopy, a gdy wyrok się uprawomocnił nie zgłosił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego – dodaje.

W toku prowadzonych czynności ustalono, że mężczyzna przemieszczał się po całej Polsce. Zatrzymano go, gdy 28-latek wrócił do Poznania. Obecnie przebywa w areszcie. Ma do odbycia karę roku i czterech miesięcy więzienia.

Jak informuje policja – 28-latek jest znany w środowisku walk MMA.

fot. KWP Poznań
źródło: epoznan.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.