STSport

Paweł „Popek” Mikołajuw na gali KSW 39:Colosseum pokonał Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę. To oznacza, że popularny muzyk nadal będzie trenował MMA i możemy liczyć na jego kolejne walki w KSW. Jak wynika z naszych informacji, jego następnym rywalem będzie aktor i trener fitness Tomasz Oświeciński.

KSW 39: Colosseum było największą galą mma w historii Europy. Jednym z najbardziej medialnych starć, jakie kibice w sobotę zobaczyli na PGE Narodowym, była konfrontacja Popka i Roberta Burneiki. Muzyk okazał się lepszy od kulturysty i wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Po walce Popek nie krył radość i zapewniał, że jest zmotywowany do kolejnych starć – Wróciłem! Jak obiecałem, tak zrobiłem. Przysięgałem na moje dziecko i zrobiłem to. Złotkowski Team, to są ludzie, którzy poprowadzili mnie do tego. Zobaczycie co zrobią ze mnie na następną walkę. Będę monstrum – mówił „na gorąco” po wyjściu z klatki KSW.

– Tak znam nazwisko kolejnego rywala, ale nie powiem wam jeszcze. To jest poufna informacja – mówił „Król Albanii” na briefingu prasowym. Z naszych informacji wynika, że na kolejnej gali KSW Popek stanie w szranki z Tomaszem Oświecińskim, aktorem znanym m.in. z serii filmów „Pitbull” czy serialu „M jak miłość”. Na co dzień jest trenerem personalnym gwiazd.

Wiosną 2016 Oświeciński był uczestnikiem programu TVN Agent – Gwiazdy. Zajął szóste miejsce. Jesienią, tego samego roku, brał udział w kulinarnym programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni telewizji Polsat, plasując się na 5. miejscu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.