STSport

Za kilka dni w Warszawie dojdzie do ciekawego spotkania w futbolu amerykańskim. Czołowi zawodnicy z Polski zmierzą się z zawodnikami z Holandii. Futbol amerykański w Polsce dopiero się rozwija, ale już może poszczycić się spektakularnymi sukcesami nie tylko sportowymi, ale również frekwencyjnymi. Rok temu na Stadionie Narodowym pojawiło się ponad 23 000 osób, w tym roku nieco mniej, ale i tak był to wielki sukces. Niewiele dyscyplin w Polsce może się poszczycić taką oglądalnością kibiców.


Mecze futbolu amerykańskiego muszą robić wrażenie na każdym. Często dochodzi do zderzeń potężnie zbudowanych zawodników którzy ważą nawet po 150 kilogramów.

Choć to tylko mecz towarzyski emocji nie powinno zabraknąć nie tylko na boisku, ale również po meczu. Bowiem spotkania futbolistów to nie tylko sportowe zmagania, ale również rodzinna impreza dla wszystkich po zakończonym spotkaniu. – mówi Grzegorz Sakowicz, szef Wings of commercials.

Poniżej prezentujemy krótki film, jak wyglądają mecze futbolu amerykańskiego – choć to nie reprezentacja na mecz z Holandią, warto zobaczyć

Lowlanders Białystok

http://youtu.be/BDP2xdkfhQg

Categories: Filmy, Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.