STSport

Polska sieć Focus Hotels, została partnerem strategicznym 23 odsłony gali Konfrontacji Sztuk Walki, której gwiazdami będą Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski. W ramach współpracy, organizatorzy i część uczestników KSW nocuje w hotelu Focus Gdańsk. Jest to kolejne tego typu wydarzenie, w którym aktywnie uczestniczy sieć Focus Hotels.

Focus Hotels to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych Hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysokiej jakości produktem. Dominującym klientem, jest gość indywidualny podróżujący w celach biznesowych lub turystycznie, przywiązujący uwagę do jakości oraz ceny. Aktualnie w skład sieci hotelowej wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie oraz Bydgoszczy. Dodatkowo trwa budowa piątej placówki w Chorzowie, gdzie otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2013 roku.

Współpraca nie zakończy się jednak tylko na tych zawodach: – Podpisana umowa obejmuje współpracę całej sieci, czyli także naszych pozostałych hoteli – podkreśla Łukasz Płoszyński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Focus Hotels. –  Hotele Focus oraz Konfrontacja Sztuk Walki to dwie młode i bardzo prężnie działające marki. Jestem niezwykle zadowolony z faktu, że połączyliśmy siły i mam pewność, że ta współpraca zakończy się sukcesem!

Sieć Focus Hotels to gwarancja najniższej ceny. Rezerwuj na www.hotelfocus.com.pl

KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.