STSport

„Szkoła Walki Drwala” to projekt skierowany do młodych adeptów mieszanych sztuk walki. Pierwszy Polak w UFC, Tomasz „Gorilla” Drwal zaprosił do programu najbardziej obiecujących młodych zawodników MMA.

Grupa początkujących, ale bardzo wytrwałych i zdeterminowanych zawodników MMA postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. W programie „Szkoła Walki Drwala”, którego emisja właśnie rusza, poddawani są niezliczonym testom, oceniana jest ich postawa i zaangażowanie. Wysiłek z pewnością się opłaca: zwycięzca stoczy walkę na kwietniowej gali MMA Attack 3 w Katowicach. Co o programie mówi jego pomysłodawca i gospodarza Tomasz Drwal?

„Po długich i ciężkich bojach z programem „Szkoła Walki Drwala” wreszcie mam okazję poinformować, iż emisja odbędzie się w portalu Onet.pl, w dziale Sport. W sumie będzie to 14 odcinków. Na chwilę obecną chciałbym podziękować wszystkim, którzy czynnie brali udział w realizacji programu oraz samym uczestnikom – wielkie dzięki za zaangażowanie, za walki, które widzowie zobaczą w trakcie emisji, i przede wszystkim dziękuję za cierpliwość. Gdyby nie nasi partnerzy – Interferie, Dragon Sports, TREC oraz Fitness Platinium, nie byłoby realizacji SWD. Gdyby nie MMA Attack, nie byłoby nagrody, czyli kontraktu z organizacją na kilka walk. Gdyby nie nasi filmowcy z Peach Perfect, nie mielibyśmy takich fajnych ujęć oraz całości materiału. Dziękuję też Mariuszowi Cieślińskiemu za pomysły i zaangażowanie w projekt. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich i zapraszam do oglądania naszego projektu, bo myślę że warto”.

http://youtu.be/KwBbn3bPFZU

Categories: Filmy, MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.