STSport

W sobotnia noc w najmodniejszym łódzkim klubie odbyła się impreza Diamond Night – Diamentowa Noc. Jedną z głównych atrakcji były pokazy nowych kolekcji ubrań. W tym jedna pod marką znaną wszystkim fanom sportów walki – KSW.

Federacja Konfrontacja Sztuk Walki z pewnością zajmuje dominującą rolę na polskim rynku. Właściciele KSW nie zasypują jednak gruszek w popiele i cały czas próbują coraz bardziej ugruntować swoją pozycję. Ich kolekcja to zdecydowanie ubrania sportowe, ale nie tylko dresy i szorty do ćwiczeń.

Oglądałam te ubrania. Jeżeli chodzi o materiały i wykonanie, to są naprawdę wysokiej jakości. Część z nich to wciąż jeszcze tylko projekty, ale myślę, że nie powinny mieć problemu ze znalezieniem miejsca na rynku – przewidywała Ewa Wojtasik, właścicielka agencji modelek, która organizowała sobotni pokaz.

Jakie to są ubrania? Szczegóły możecie zobaczyć w naszej fotogalerii. Jednak warto zauważyć, że są ubrania dla mężczyzn i kobiet. Część z nich jest przeznaczona wyraźnie do ćwiczenie – biegania czy siłowni. Są to dresy lub mocno przylegające getry dla pań. Pojawiają się jednak również takie propozycje, które spokojnie można założyć na siebie podczas mniej oficjalnego wyjścia do miasta – jeansy, T-shirt i bluza.

Jeżeli doszukiwać się jakiś minusów kolekcji, to z pewnością trzeba stwierdzić, że trochę brak im oryginalności. Jeżeli ktoś lubi wyróżniać się z tłumu, to z pewnością będzie chciał poszukać czegoś bardziej ekstrawaganckiego. Poza tym marka – KSW wciąż nie jest nazwą bardziej rozpoznawalną w szerszych kręgach odbiorców. Można się więc spodziewać, że ubraniami zainteresują się głównie miłośnicy sportów walki. Ważną kwestią będzie również cena. Na razie jednak nie są jeszcze znane.

Do Łodzi na pokaz kolekcji przyjechał sam szef Federacji Konfrontacja Sztuk Walki. – Maciej Kawulski. Nie zabierał jednak głosu – wolał, żeby ciuchy mówiły same za siebie.

Oprócz pokazu strojów z najnowszej kolekcji KSW, główną atrakcją imprezy były piękne dziewczyny znane z okładek męskich czasopism. Przyjechały białym ekskluzywnym 11-metrowym hummerem. Dziewczyny prezentowały swoje wdzięki podczas sesji fotograficznych, pokazów bielizny i modnych markowych ciuchów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.