STSport

– Na tę chwilę nie ma tematu walki Szpilki z Zimnochem – mówi portalowi krakow.sport.pl Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza z Wieliczki.
Artur Szpilka (13-0, 10 KO) miał zmierzyć się z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO) 23 lutego, ale jego trenerzy nie zgodzili się na dwie walki w miesiącu (dwa tygodnie temu bokser z Wieliczki znokautował w Chicago Mike’a Mollo). „Ale walka [z Zimnochem] na 100 proc. się odbędzie w innym terminie, bo jak dla mnie, to ja mogę nawet z nim dziś wyjść do ringu, ale niestety nie wszystko zależy ode mnie” – pisał wówczas Szpilka na Facebooku. Na razie bokser jest na wakacjach na Teneryfie.

Według najbardziej prawdopodobnego scenariusza stanie w ringu 20 kwietnia w Rzeszowie. Tyle że… nie ma pewności, kto będzie jego rywalem. – Na razie Zimnocha czeka walka 23 lutego, musimy też sobie wyjaśnić kilka rzeczy, a dużo do powiedzenia ma też telewizja. Przed chwilą rozmawiałem z Polsatem, który wcale nie upiera się, że w kwietniu Szpilka ma walczyć z Zimnochem. Na tę chwilę nie ma tematu tej walki – ucina Wasilewski.

Krakow.sport.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.