STSport

Podwójny mistrz FEN sprawdzi umiejętności bokserskie Mariusza Wacha (35-6, 19 KO)? Okazuje się, że pewna aukcja charytatywna przybrała nieco zaskakujący przebieg. Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 SUB). wylicytował rękawice z autografem popularnego „Wikinga” i w nagrodę, poza upominkiem rzeczowym, stoczy sparing z pięściarzem.

Andrzej Grzebyk tajemniczo wypowiada się na temat swojej przyszłości w MMA. W ostatnim czasie dumnie reprezentował barwy FEN, w której cały czas pozostaje mistrzem dwóch kategorii wagowych, ale nie wiadomo, czy dalej będzie walczył pod szyldem tej organizacji. Decyzję zawodnika powinniśmy poznać już niebawem.

Grzebyk natomiast nie próżnuje w wolnych od walk chwilach. Na gali FBF – Fighters Battle Federation wylicytował rękawice pięściarza Mariusza Wacha. Jak się okazuje, nagrodą będzie również sparing z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata w kategorii ciężkiej.

– To będzie prawdziwy hit. I to wszystko dla WOŚP. Pomagaj pomagać. Jaram się. Mariusz Wach, szykuj się! – napisał Grzebyk na swoim Facebooku.

Grzebyk po raz ostatni swoje umiejętności w klatce zaprezentował w październiku ubiegłego roku, kiedy na gali FEN 26 już 20. sekundzie zakończył walkę z Robertem Fonsecą. Aktualnie w jego rekordzie widnieje seria ośmiu wygranych z rzędu.
Wach ostatni zawodowy pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku. Na gali w Arabii Saudyjskiej jednogłośną decyzją sędziów przegrał walkę z faworyzowanym Dillianem Whytem.
Terminu sparingu jeszcze nie poznaliśmy, ale z pewnością panowie nie zapomną poinformować o tym kibiców. Czekamy na szczegóły!

Comments are closed.