STSport

Organizacja MMA Attack podała dziś informację, że Mariusz Pioskowik, który miał walczyć na ich najbliższej gali doznał kontuzji, która uniemożliwi mu start. Jego rywalem miał być Paul Reed z Wielkiej Brytanii. W takiej sytuacji do walki z rudowłosym wyspiarzem z undercardu zostanie przesunięty Sebastian Grabarek. Nie podano natomiast kto zawalczy z Rafałem Raczyńskim, czyli poprzednim rywalem Grabarka.

Oto oficjalny komunikat federacji MMA Attack:

Mariusz Pioskowik, najlepszy zawodnik kategorii 66 kg w Polsce, doznał kontuzji w finałowym etapie swoich przygotowań do walki z Paulem Reedem. Specjalistyczne badania lekarskie wykluczyły możliwość udziału Mariusza w gali MMA Attack 2.

W związku z zaistniałą sytuacją, organizator podjął decyzję o przesunięciu z undercardu Sebastiana „Brzeszczota” Grabarka, który 27 kwietnia wyjdzie do oktagonu, jako rywal Paula Reeda. Szkot prezentuje wysokie umiejętności techniczne oraz bardzo duże doświadczenie  w MMA. Drugi w polskim rankingu Sebastian Grabarek daje gwarancję walki na wysokim poziomie sportowym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.