STSport

Za równo miesiąc, 14 sierpnia, rozpocznie się I letni obóz PROMMAC. Będzie to niesamowita okazja treningu i spędzenia kilku dni z naszymi gwiazdami. Do udziału zapraszamy wszystkich: zawodowców oraz amatorów z mniejszym i większym doświadczeniem. Uczestnicy zostaną podzieleni w grupy zgodnie z poziomem umiejętności.

plakat-mały

Treningi partnerowe podczas obozu prowadził będzie Oskar Piechota – mistrz świata w grapplingu i uczestnik finałów ADCC, który już teraz zaliczany jest do absolutnej światowej czołówki jeśli chodzi o specjalistów w tej płaszczyźnie walki.

Treningi stójkowe poprowadzi Mariusz Cieśliński – wielokrotny mistrz świata w kickboxingu i boksie tajskim i jeden z najlepszych trenerów od tych technik.

Natomiast Tomasz Drwal – nie tylko największa gwiazda PROMMAC, ale  przede wszystkim jeden z najbardziej wszechstronnych zawodników tego sportu w Europie, poprowadzi treningi pełnego MMA.

Przygotujcie się na kilka dni w całości wypełnionych treningami z najlepszymi zawodnikami MMA w Polsce. Poza prowadzacymi treningi swój udział zapowiedziało też wielu innych świetnych zawodników. Nie musisz być jednak zawodowcem. Taki obóz to także świetny sposób na aktywne spędzenie urlopu.

KOSZT OBOZU TO 490 ZŁ I OBEJMUJE ON POZA KOSZTAMI TRENINGÓW I POBYTU TAKŻE SPRZĘT PŁYWAJĄCY ORAZ PEŁNE WYŻYWIENIE.

MIEJSCE ZAKWATEROWANIA: DOM WCZASOWY „STALOWNIK” W BARTKOWEJ NAD JEZIOREM ROŻNOWSKIM

WSZELKIE SZCZEGÓŁY ORAZ ZAPISY NA OBÓZ POD NUMEREM: 533 655 114 ORAZ ADRESEM MAILOWYM: PLAZA.KLUB@INTERIA.PL

Informacja Organizatora

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.