STSport

Celebryci także miewają problemy z prawem. Idealnym tego przykładem może być historia 29-letniej Agnieszki O., która nazywana jest przez media polską Angeliną Jolie. Modelka i piosenkarka trafiła do aresztu dla kobiet przy ul. Beskidzkiej w Łodzi. Co przeskrobała gwiazdka?

Okazało się, że od ponad dwóch miesięcy Agnieszka O. była poszukiwana listem gończym za tzw. udzielanie narkotyków! Gwiazdka nie sprzedawała ich, a rozdawała za darmo. Za swoje lekkomyślne zachowanie spędzi za kratkami najbliższe cztery miesiące.
Seksowna „Angelina” wpadła w ręce stróżów prawa w wyjątkowo głupi sposób. Wydał ją własny chłopak! Czy miał jej dosyć, czy też była to zaplanowana zemsta?
– W miniony piątek wieczorem oficerowi dyżurnemu komendy w Koluszkach zgłoszono telefonicznie awanturę domową w gminie Andrespol – relacjonuje na łamach serwisu NaSygnale.pl st. sierż. Anna Cieślik z zespołu prasowego policji w Koluszkach.

– Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że 29-letnia mieszkanka Namysłowa pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który kazał jej opuścić dom. Po wylegitymowaniu kobiety okazało się, że jest ona poszukiwana listem gończym. W tej sytuacji funkcjonariusze byli zobowiązani do zatrzymania i przewiezienia poszukiwanej do policyjnej izby zatrzymań – powiedziała Cieślik.

„Angelina” ponoć nie wiedziała nawet, że jest poszukiwana listem gończym! Nie stawiała oporu przy zatrzymaniu. Kłopoty zaczęły się jednak na komisariacie…

Celebrytka zabrała bowiem ze sobą małą małpkę z gatunku marmozeta uistiti białoucha. Stróże prawa mieli nie lada problem, bo nikt z rodziny zatrzymanej nie chciał odebrać i zaopiekować się zwierzątkiem.

Na szczęście, po kilku godzinach, z pomocą przyszedł właściciel hotelu dla zwierząt przy ul. Kosodrzewiny w Łodzi, który zabrał maleństwo do siebie i będzie opiekował się nim dopóki Agnieszka O. nie wyjdzie na wolność.

29 listopada 2007 roku sąd w Poznaniu skazał 29-letnią modelkę z magazynów dla panów na karę czterech miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. W kwietniu 2010 roku sąd zdecydował jednak o uwięzieniu kobiety, bo złamała warunki zawieszenia. Ponieważ nie można było ustalić miejsca jej pobytu, we wrześniu tego roku wydano za nią list gończy.

źródło: nasyngale.pl

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.