STSport

Utalentowany grappler Oskar Piechota będzie rywalem Livio Victoriano na MMA Attack 3 27 kwietnia w Spodku w Katowicach. Podopieczny Zbigniewa Tyszki z Piranha Grappling Team w Trójmieście w kwietniu zwyciężył w prestiżowych Mistrzostwach Polski Abu Dhabi Combat Club w kategorii do 87,9 kg. To najnowszy sukces na długiej liście zwycięstw Piechoty, która w zawodach grapplerskich sięga 2008 roku.

Popularnie nazywany „Imadłem” wojownik będzie jednak ustępował Victoriano jeśli chodzi o doświadczenie w MMA. Piechota do tej pory stoczył tylko dwie zawodowe walki wygrywając obydwie przez poddanie w mniej niż minutę. Pojedynek Piechoty z Victoriano zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów walki w parterze.

Starcie Victoriano vs. Piechota odbędzie się w nietransmitowanej przez Polsat części gali. Obejrzeć je, jak i pozostałe cztery przedwalki, będzie można na żywo w Spodku 27 kwietnia. Sprzedaż biletów na galę prowadzi portal kupbilet.pl. Więcej informacji o MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.