STSport

W sobotę na bokserskich deskach Kraków Areny odbędzie się największe bokserskie wydarzenie tego roku – trzecia edycja Polsat Boxing Night. Walką wieczoru będzie konfrontacja byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Impreza zostanie pokazana w systemie Pay-Per-View, a sygnał telewizyjny dla wszystkich dystrybutorów wyprodukuje Cyfrowy Polsat.

Paweł Wójcik

Gospodarzem i moderatorem krakowskiej gali „Polsat Boxing Night – Chwila Prawdy” będzie Mateusz Borek, który przeprowadzi również wywiady z zawodnikami w ringu tuż po zakończeniu walk. Gośćmi Jerzego Mielewskiego w studiu będą: ekspert Polsatu Sport Janusz Pindera i bokserski Mistrz Europy – Przemysław Saleta. Galę skomentują: Andrzej Kostyra i były Mistrz Europy w wadze ciężkiej Albert Sosnowski, a reporterami w Kraków Arenie będą: Artur Łukaszewski i Karolina Owczarz.

Trzecią edycję „Polsat Boxing Night” poprowadzi w ringu znany z klatki i ringu gal KSW Paweł Wójcik. Autorem scenariusza Gali jest Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat Marian Kmita, we współpracy z Pawłem Wójcikiem. Telewizja Polsat transmitując Galę zapewni najwyższą jakość przekazu, którą przygotowuje 70. osobowa ekipa Polsatu Sport, za pomocą 14 kamer, w tym dwóch kamer super slomo. Ciekawostką jest, że do obsługi „Polsat Boxing Night” zostanie wykorzystanych ponad 10 km kabli.

Galę Polsat Boxing Night na żywo z Krakowa będą mogli zobaczyć za 40 zł w systemie „pay-per-view” (PPV) abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA, która dodatkowo zaoferuje możliwość obejrzenia wydarzenia z wielu kamer!

W Cyfrowym Polsacie dostęp do tej widowiskowej gali mogą zamówić użytkownicy dekoderów satelitarnych. Wszystkie walki będzie można obejrzeć w dwóch formatach: w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 444 (Polsat Boxing Night HD) oraz standardowej (SD) na pozycji 445 (Polsat Boxing Night).

W IPLI galę będzie można obejrzeć w serwisie internetowym oraz aplikacji IPLA na komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG, Netia Player) oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne dla użytkowników na terytorium Polski zarówno w jakości HD, jak i SD, w cenie 40 zł, a także dla widzów z całego świata (za wyjątkiem USA).

Informacja Prasowa, fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.