STSport

W głównym wydarzeniu gali „SKOK Wołomin Boxing Show” w Ostródzie Paweł Głażewski (20-2, 5 KO) przegrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie z Hadillahem Mohoumadim (15-3-1, 10 KO).

Od pierwszych minut walka rozgrywana była w szybkim tempie, a Głażewski dosyć łatwo trafiał rywala ciosami sierpowymi z obu rąk. Tradycyjnie bardzo skuteczny był lewy sierpowy Polaka, po którym Francuz w drugiej rundzie wylądował nawet na deskach, jednak sędzia nie zdecydował się liczyć. Na początku czwartego starcia starający się wywierać presję Mohoumadi groźnie trafił prawym prostym przy linach, ale pod koniec tej samej odsłony Głażewski odpowiedział całą serią czystych uderzeń umieszczonych między rękawicami przeciwnika.

Na początku piątej rundy „Głaz” znowu dał się zaskoczyć, tym razem zainkasował całą serię krótkich ciosów w półdystansie. Do końca tego starcia zawodnik grupy Babilon Promotion już się tylko bronił. W kolejnej rundzie Francuz ponownie był między linami stroną dominującą i systematycznie trafiał Polaka, spychając go do lin. W siódmej odsłonie Głażewski praktycznie nic już nie widział na lewe, mocno rozbite oko, a Francuz dalej naciskał. Ostatecznie po kolejnej udanej serii ciosów prostych „Głaz” padł na deski, a sędzia ringowy Leszek Jankowiak widząc bezradność Polaka przerwał zawody.