STSport

Podczas gali KSW24 – Starcie Gigantów, która już 28 września odbędzie się w łódzkiej hali Atlas Arena dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku z udziałem dwóch utytułowanych zawodników z formuły K-1. Naprzeciwko siebie staną Marcin Różalski, a także debiutujący w formule MMA Polak z australijskim paszportem, Paul Słowiński!

„Sting”, bo taki pseudonim nosi Słowiński urodził się w Strzegomiu, lecz oficjalnie walczy w barwach Australii i często do ringu wychodzi w koszulce z orłem na piersi. Jest jedynym zawodnikiem o polskich korzeniach, któremu było dane walczyć na najbardziej prestiżowej gali GP K-1 w Japonii.

Paul Słowiński lub, jak kto woli Paweł Słowiński to aż sześciokrotny mistrz świata w K-1 (organizacji ISKA i WMC), który w swojej karierze konfrontował się m.in. z takimi legendami jak Aleksiej Ignaszow, Badr Hari, Semmy Schilt, Gokhan Saki, Remy Bonjasky i znanym z KSW23 Melvinem Manhoefem.

Podczas wrześniowej gali KSW24 – Starcie Gigantów Słowiński zadebiutuje w formule MMA przeciwko innemu, równie znakomitemu zawodnikowi wywodzącemu się z kickboxingu, Marcinowi Różalskiemu.

„Różal” podobnie jak „Sting” jest również utytułowanym zawodnikiem w formule K-1. W swoim dorobku ma mistrzostwo świata organizacji ISKA i WKA oraz wiele tytułów mistrzostw Polski i Europy. W swojej karierze K-1 krzyżował rękawice m.in. z Przemysławem Saletą i Cheick Kongo.

Od marca 2011 roku Różalski walczy w formule MMA. Dotychczas stoczył pięć zawodowych pojedynków, cztery dla Federacji KSW. Na gali KSW24 stoczy swoją szóstą walkę po ponad rocznej przerwie.

Tego starcia nie można przegapić! Dwóch gigantów sceny K-1 zmierzy się ze sobą w formule MMA na gali KSW24 – Starcie Gigantów! Emocji na pewno nie zabraknie. Bilety na galę już w sprzedaży, dostępne tutaj.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.